Середа, 24.10.2018, 06:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Їжівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Відкритий урок у 1 класі

Українська мова 1 клас   

( провела вчитель початкових класів Скрипа Сабіна Георгіївна )

Тема: Людина

Мета: повторити лічбу та кольори та їх закріплення; ознайомити з новим матеріалом; послідовно навчити відповідати на питання; закріпити уміння працювати з книжкою; вміти працювати з ілюстративним матеріалом, розпізнавання малюнка за слуханими висловлюваннями(речення); закріпити отримані знання, збагачувати словниковий запас; розвивати мовлення, фонетичний слух, м'язів тіла за допомогою танцю, уважність, швидка дія на поставлені завдання; виховувати хороших і доброзичливих учнів.

Обладнання: підручник , малюнки-фото, конверти, різнокольорові паперові бантики, пісня «Подивись на небо».

Тип уроку: комбінований

 

Хід уроку:

1. Організація класу до навчальної діяльності. (2 хв.)

1.1 Привітання.

Уже дзвінок нам дав сигнал,

Працювати час настав.

Тож і ми часу не гаймо,

І урок наш починаймо.

1.2 Мотивація до навчальної діяльності.

 

2. Мовна розминка.

2.1 Чистомовка.

- Подивіться на малюнку з верху, що показує цей малюнок?

- А ми ротиком, що робимо?

- Тож нам ротик показує, що нам треба навчитися вимовляти певні звуки.

Лю-лю-лю – матусю люблю.

Ди –ди –ди – наступили холоди.

На – на –на – тепла весна.

 

3. Актуалізація опорних знань, умінь і навичок. (10 хв)

3.1 Вступна бесіда вчителя.

- У мене для вас є цікава новина. Мені на поштовий ящик, прийшов великий лист . Цей лист від Тітоньки Сови. Давайте подивимось, що знаходиться в цьому величезному листі ? (один учень допомагає відкрити).

- Ой дивіться, тут багато конвертиків.

Вони всі однакові за розміром.

3.2 Лічба конвертів.

- Давайте порахуємо скільки конвертиків тут є.

  • Рахують хором.
  • Рахують 3 учні.

3.2 Гра «Конверти теж мають сусідів».

- Діти, дивіться на наші конвертики. Наші конвертики теж мають своїх сусідів. Я вам покажу конверт, ви мені називаєте його сусіда.

Наприклад:

  • П'ятий конверт. Його сусіди четвертий конверт і шостий конверт. (по одному відповідають).
  • Другий конверт. Його сусіди перший конверт і третій конверт.

Четвертий конверт. Його сусіди

- Скажіть а наші конвертики однакові чи різні за розміром?

3.3 Визначення кольорів.

- Але подивіться кожен конверт, має свій бантик. Кожен бантик має свій колір.

- Назвемо їхні кольори? (хором)

- Який колір має перший бант?....

- Перший бант має червоний колір. Другий бант має оранжевий колір. Третій бант має жовтий колір. Четвертий бант має зелений колір. П'ятий бант має блакитний колір. Шостий бант має синій колір. Сьомий бант має фіолетовий колір.

3.3.1 Гра «Який колір має бант».

- Тепер я вас питатиму, який колір має певний бант. Готові.

  • Який колір має п'ятий бант?
  • Який колір має перший бант?
  • Який колір має сьомий бант?
  • Який колір має другий бант?
  • Який колір має третій бант?
  • Який колір має шостий бант?
  • Який колір має четвертий бант?

- А де ви бачили всі ці кольори разом?

- Молодці всі знають цифри і кольори.

Фізхвилинка (3 хв)

 

3. Повідомлення теми і мети уроку.(1 хв)

- Діти, я знайшла лист, в якому Тітонька Сова, щось нам написала. Я вам зараз прочитаю. Слухаємо уважно.

«- Добрий день мої друзі. Мені вчителька повідомила, що ви дуже любите вивчати українську мову. Я вам послала конверти з підказками, які будуть вам допомагати вивчати нову тему. Успіхів вам. До нової зустрічі у новій казці»

  • Давайте подивимось, що є в першому конверті?

 

 

4. Вивчення та закріплення нового матеріалу. (20 хв)

4.1 Ознайомлення з новим матеріалом.

- У першому конверті є малюнок чоловіка. Повторимо слово - чоловік.

- У другому конверті є малюнок жінки. Повторимо слово – жінка.

- У третьому конверті є малюнок хлопчика. Повторимо слово – хлопчик.

- У четвертому конверті є малюнок дівчинки. Повторимо слово – дівчинка.

- У п'ятому конверті є малюнок немовля. Ті діти, які ще маленькі і не вміють говорити і ходити називають немовля. Повторимо слово – немовля.

- У шостому конверті є малюнок всіх названих разом. Подивіться чоловік, жінка, хлопчик, дівчинка, немовля – всі разом їх називають люди.

- Сьогоднішня наша тема називається «Людина».

4.2 Робота за підручником.

- Відкриваємо наші підручники на сторінку 4 0.

4.2.1 Бесіда за малюнками.

- Ставимо наш пальчик на першому малюнку.

- Хто це? (повторюють декілька учнів).

4.3 Розширення вивченого матеріалу.

4.3.1 Порівняння « дорослої людини і дитини»

- Подивіться, але ми не відкрили сьомий конвертик, який має колір банта фіолетовий.

1 малюнок.

  • Подивіться і у нас в підручники є схожі малюнок.
  • Хто на малюнку?(чоловік і хлопчик)
  • Чоловік дорослий, а хлопчик малий. Повторимо!
  • Чоловік високий, а хлопчик низький. Повторимо!

2 малюнок.

  • Хто на малюнку? (жінка і дівчинка)
  • Жінка доросла, а дівчинка мала. Повторимо!
  • Жінка висока, а дівчинка низька. Повторимо!

3 малюнок.

  • Хто на малюнку? (два хлопчики)
  • Перший хлопчик старший, а другий хлопчик молодший. Повторимо!

4. малюнок.

- Хто на малюнку? (дві дівчинки).

- Перша дівчинка старша, а друга дівчинка молодша. Повторимо!

- Тож ми дізналися чим відрізняється чоловік і жінка від хлопчика і дівчинки.

Фізхвилинка.

4.4 Закріплення нового матеріалу.

4.4.1 Гра « Хлопчики і дівчата».

- Зараз ми будемо виконати одне завдання.

- У нас в класі є хлопці? Є дівчата?

- Встають хлопці. Дівчата рахують скільки хлопців є в класі? Сідають хлопці.

- Встають дівчата. Хлопці рахують скільки дівчат є в класі? Сідають дівчата.

- Тож скільки хлопців у класі? Скільки маємо в класі?

- А разом хлопці і дівчата? (діти).

4.4.2 Робота над малюнком на дошці.

4.4.2.1 Гра «Покажи відповідний малюнок»

- А зараз я дам вам цікаве завдання.

- Подивіться уважно на свої отримані фото. Зараз буду називати, що відображено на якомусь фото, у кого є те фото встає і показує.

Дорослий чоловік і малий хлопчик.

Доросла жінка і мала дівчинка.

Старший хлопчик і немовля.

Старша дівчинка і молодша дівчинка.

Старший хлопчик і молодша дівчинка

Старший хлопчик і молодший хлопчик.

Старша дівчинка і молодший хлопчик.

Немовля.

Старші люди і діти.

  • Діти, якщо бути уважними, то на цих фото зображено братики, сестрички, сім'я.
  • Зараз буду збирати у вас фото, таким чином.
  • Я знову назву, те що на фото, але при цьому не використовую слова хлопчик і дівчинка, а братик і сестра.

Старша сестра і молодша сестра.

Старший братик і молодший братик.

Старший братик і молодша сестра.

Старша сестра і молодший братик.

Немовля.

Сім'я.

Тато і син.

Мама і донька.

Старший братик і немовля.

  • Тож ми зараз поговорили і про сім'ю. Хто є членами родини.

5. Підсумок уроку.

5.1 Бесіда.

  • Всі ми є люди на землі. Бувають погані люди і хороші. Ви будьте завжди хорошими, бо наверху між 7 небес і хмарами є така людина якого звати Бог Ісус Христос, ви всі знаєте про нього. То він завжди дивиться на вас. Він любить тільки хороших людей і дітей, які похожі на нього, а поганих він карає великими палицями.
  • Вам сподобався урок?

5.2 Вербальне оцінювання.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Інігма (27.11.2017)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz